Bry Boya Ürünleri Otomotiv İnşaat Tekstil Ticaret Sanayi Limited Şirketi
Bize Ulaşın: 0262 335 08 77

İnşaat Boyaları

İnşaat Boyaları

İnşaat Boyaları

Yaşam alanlarınıza, Polisan Boya kalitesi ile renk katan iç ve dış cephe boyaları...

2012 yılında bayilikleri arasına Polisan Boya’ yı da ekleyen Bry Boya dinamik kadrosu ve çözüm odaklı yaklaşımıyla, değer yaratmayı ön planda tutarak her zaman en iyiyi sunmayı hedeflemektedir. Bilgi çağına verdiği önem ve yenilikçi yapısıyla sektöründe emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Bry Boya işbirlikteliği içerisinde oluğu tüm kişi ve organizasyonlara boya danışmanlığı ve teknik destek sağlayarak kalite ve optimum uygulama yöntemlerini bir arada sunmanın gayesi içerisindedir.

Bry Boya | Polisan Yetkili Bayii

Polisan Hakkında | Bry Boya, Polisan ile Çoook çekici...

Tutkal ve Boya sektörlerinde yüksek bilinirliğe sahip olan "Polisan" markası, "Poli Vinil Asetat- PVA" ve "Sanayi" kelimelerinden doğmuştur.

“Poli Vinil Asetat- PVA”, Tutkalın kendisi aynı zamanda Boyanın bağlayıcısı yani ana hammaddelerinden biridir. POLİSAN’ın tarihsel sanayicilik gelişimi, “Önce boyanın bağlayıcısını (tutkalı), sonra bu bağlayıcıdan en kaliteli boyaları üretti...” şeklinde özetlenebilir.

Bitlis Ailesi'nin 1920’li yıllarda tekstille başlayan ticari faaliyetleri 1956 yılında kumaş boyama ve dokuma entegre tesisleri olarak faaliyet gösteren Şark Mensucat’ın kuruluşuna kadar mağazacılık kimliğiyle devam etmiştir. Kimya Sanayi’ne girişi ise 1964 yılında emülsiyon reçineleri üretimi yapan Polisan Kimya’nın kuruluşu ile gerçekleşmiştir. 1985 yılında Polisan markası boya üretimine başlamış, aradan geçen yıllar içerisinde de önemli aşamalar kaydedilmiştir.

Polisan 50. Yıl Filmi